Konfor Üretir...

HAKKIMIZDA

Berkmekanik Ltd. Şti. mekanik tesisat alanında hizmet vermek ve sektöründe kalıcı değerler oluşturarak söz sahibi olmak amacıyla, 1993 yılından günümüze kadar birçok başarılı projeye imza atmış olan Makina Mühendisi Bülent YAŞAR yönetiminde 2009 yılında Bursa’da kurulmuştur. Başta Bursa ve İstanbul olmak üzere Güney Marmara bölgesi ve Türkiye’nin çeşitli illerinde proje bazlı hizmet vermektedir.

Yurt içi ve yurt dışı fuar katılımları ile “Tesisat Teknolojisini” yakından takip eden firmamız; makina parkını ve kullandığı ürünleri, günümüz şartlarına ve teknolojik gelişmelere göre sürekli yenileyerek, hızla değişen dünya tesisat sektörüne ayak uydurmakta ve Avrupa ile eş zamanlı uygulamalarıyla Türkiye’de alanındaki birçok konuya öncülük etmektedir.

Modern, çevre dostu ve ekonomik işletme maliyetleri olan sistemler gerçekleştirmek; bunu yaparken de mühendislik, malzeme ve işçilik kalitesinden taviz vermeden çalışmayı hedefleyen firmamız, bugün olduğu gibi gelecekte de “Mekanik Tesisat Partneriniz” olarak yanınızda yer alacaktır.

Misyonumuz

Uzman Mühendis ve teknik ekip kadromuz, gelişen teknolojiye paralel olarak teknik bilgi birikimini sürekli geliştirmeyi, seçkin markalar ve yüksek teknolojinin ürünü olan cihazlarla müşterilerine özel çözümler üretmeyi, yapıların proje aşamasından başlayarak mekanik tesisat ile ilgili her türlü ihtiyacınıza cevap vermeyi kendilerine ilke edinmişlerdir.

Vizyonumuz

Yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak mekanik tesisat alanındaki teknolojik yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmek, gerekli eğitimlerle sektörel bilgi birikimimizi sürekli artırarak değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek ve ihtiyaç çözümlerine öncülük etmek, bu ihtiyaçlar doğrultusunda yaşamınızı daha konforlu hale getirecek güvenilir ve sürekli hizmeti sunmaktır.

Değerlerimiz

Çalışan Memnuniyeti
Dürüstlük
Şeffaflık
Kalite
Yaratıcılık
Müşteri Memnuniyeti